Αγορα απο το εξωτερικο

Το Καφενείο των Δίχρονων...

Αγορα απο το εξωτερικο

Αγορα απο το εξωτερικο

Δημοσίευσηαπό george89 » Παρ Σεπ 02, 2016 4:31 pm

Καλησπερα παιδια. ερχομαι με νεες αποριες κ χρειαζομαι παλι τα φωτα σας! βρικσω αρκετα μηχανακια απο ιταλια κ αγγλια κ ισως να καταλειξω στο να παρω ενα απο αυτα. δεν εχω ασχολιθει καθολου με αγορες απο το εξωτερικο κ δεν γνωριζω τι παιζει! πως μπορω να παρω ενα μηχανακι απο ιδιωτη? μεταβιβαση? ελλινικες πινακιδες? εκτελονισμος? αν καποιος εχει κανει μια τετοια αγορα η γνωριζει σιγουρα τι παιζει ας μου πει πως μπορω να το παρω κ ποσο περιπου κοστιζει? ευχαριστω πολυ!!!
Άβαταρ μέλους
george89

Re: Αγορα απο το εξωτερικο

Δημοσίευσηαπό Beez™ » Παρ Σεπ 02, 2016 6:31 pm

Αν θες το RS 97 κριμα που δεν πηρες το δικο μου και το εστειλα εξω...παει κανα 8μηνο...
2x Cagiva Mito Evo II 125cc 99 | Cagiva Mito Evo II racing 125cc 02
Yamaha WR 200cc 97 | Aprilia RS 250cc 97 spare bike
Pure old school 2 stroke Pain for the mass...
Άβαταρ μέλους
Beez™

Δημοσίευσηαπό Beez™ » Παρ Σεπ 02, 2016 6:51 pm

Για το θεμα που αναφερεις εγω μονο εχω στειλει εξω δεν εχω παρει....αυτα που ξερω ειναι οτι οταν το φερεις μεσα σε ενα ευλογο διαστημα πρεπει να το εκτελωνισεις για να μπορεις να βγαλεις πινακιδες Ελλαδα.
Μεταβιβαση δεν μπορεις να κανεις πρεπει να κανεις διαδικασια απο την αρχη. Νεα πινακιδα δλδ. Φανταζομαι ενας διεκπαιρεωτης μεταβιβασεων/πινακιδων κτλ θα μπορει να σου πει τι θελει και ποσα λεφτα για να το κανεις.Απο εκει και περα μεταφορικη κτλ.
Άβαταρ μέλους
Beez™

Δημοσίευσηαπό george89 » Παρ Σεπ 02, 2016 9:26 pm

Beez™ έγραψε:Για το θεμα που αναφερεις εγω μονο εχω στειλει εξω δεν εχω παρει....αυτα που ξερω ειναι οτι οταν το φερεις μεσα σε ενα ευλογο διαστημα πρεπει να το εκτελωνισεις για να μπορεις να βγαλεις πινακιδες Ελλαδα.
Μεταβιβαση δεν μπορεις να κανεις πρεπει να κανεις διαδικασια απο την αρχη. Νεα πινακιδα δλδ. Φανταζομαι ενας διεκπαιρεωτης μεταβιβασεων/πινακιδων κτλ θα μπορει να σου πει τι θελει και ποσα λεφτα για να το κανεις.Απο εκει και περα μεταφορικη κτλ.

Κριμα όντως που έφυγε για εξωτερικό θα το έπαιρνα. Τώρα υπάρχει μόνο 1 στο καρ και δεν ξέρω αν αξίζει. Στην Ιταλία βρίσκω τρομερά κομμάτια. Ο διεκπαιρωτης θα ασχοληθεί με όλη την διαδιακασια; αυτός δλδ θα μεσολαβισει;
Άβαταρ μέλους
george89

Δημοσίευσηαπό Beez™ » Παρ Σεπ 02, 2016 11:11 pm

μπορει να το κανει με πληρωμη παντα ή να σου δωσει πληροφοριες αν ειναι οκ και δεν ειναι στραβοξυλο....

υγ δεν θα μεσολαβησει στην αγορα θα σου πει τι πρεπει να εχει μαζι το μοτο αν θελει κατι κτλ οποτε οταν το παρεις του πας αυτα που θελει και στο κανει
Άβαταρ μέλους
Beez™

Δημοσίευσηαπό george89 » Παρ Σεπ 02, 2016 11:48 pm

Beez™ έγραψε:μπορει να το κανει με πληρωμη παντα ή να σου δωσει πληροφοριες αν ειναι οκ και δεν ειναι στραβοξυλο....

υγ δεν θα μεσολαβησει στην αγορα θα σου πει τι πρεπει να εχει μαζι το μοτο αν θελει κατι κτλ οποτε οταν το παρεις του πας αυτα που θελει και στο κανει

Νομίζω πως κατάλαβα τι εννοείς. Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
Άβαταρ μέλους
george89

Δημοσίευσηαπό george89 » Παρ Σεπ 02, 2016 11:50 pm

Παιδιά αν έχει μπει κάποιος στην διαδιακασια αυτή και μπορεί να βοηθήσει ας μου γράψει 2 λόγια :)
Άβαταρ μέλους
george89

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 1 επισκέπτης